MAS Vincenze Priessnitze pro Jesenicko, o.p.s.

MAS Jesenicko

MAS Vincenze Priessnitze pro Jesenicko

Dožínky v Bělé pod Pradědem (2.9.2017)

Dne 2. 9. 2017 jsme se zúčastnily Dožínek v Bělé pod Pradědem, kde jsme na stánku poskytovaly informace, rozdávaly regionální propagační materiály a navíc jsme měly pro děti i dospělé připravenou aktivitu za odměnu. Kdo chtěl, mohl předvést své znalosti v kvízu, který se týkal znalosti Jesenicka, děti nám navíc měly namalovat obrázek se zemědělskou tématikou. Jak se vše vydařilo si můžete prohlédnout na fotografiích. Nám se na Dožínkách moc líbilo a určitě se zde objevíme zase za rok, na jubilejním ročníku.  

Pracovní tým MAS se rozrostl o dvě nové tváře, které obklopují paní ředitelku.K dispozici bylo mnoho propagačních materiálů, velký zájem byl o mapy či turistické noviny Jesenicka. Na programu bylo i vystoupení folkorního souboru. Dožínkový průvod obcí právě přichází do areálu Zemědělského družstva v Jeseníku. Zdravici přednesli, ti díky nimž jsme se na Dožínách mohly sejít.Pro děti jsme připravily malý kvíz. Po jeho vyřešení jsme je odměnily drobným dárkem. Spolu se znalostmi si děti namalovaly i obrázek se zemědělskou tématikou.Rády jsme pomohly a poradily, aby byl každý za svoji snahu oceněn.Ukázka krásných obrázků od dětí  Nejčastěji se na obrázku objevoval traktorObrázky od dětí se zemědělskou tématikou.
 

Tvorba integrované strategie území

ve vaší obci pro rok 2014-2020?

 

Projektové záměry
2014-2020

Aktuality

Pozvánka na seminář pro žadatele v OP ŽP C3

V úterý 12. března se od 14 hodin uskuteční seminář pro žadatele v 5. výzvě OP ŽP C3 Realizace sídelní zeleně v budově SBD Jeseník - viz pozvánka.

Čtěte více

Partneři MAS Jesenicko

Mezi naše partnery patří zástupci veřejného, soukromého i neziskového sektoru.

Více info

Rychlý kontakt

Telefon +420 724 830 700
E-mail: info@masjesenicko.cz 
Adresa: Lipová-lázně 396, 790 61
Kancelář MAS: 28.října 891/9, 790 01 Jeseník

Více info
Program rozvoje venkova

Projekt TVORBA AKTIVNÍHO PARTNERSTVÍ NA JESENICKU s číslem 13PRV0000000000337 je podpořen z Programu rozvoje venkova - opatření III.4.1 Získávání dovedností, animace a provádění

Evropská komise

Copyright © 2013 MAS JESENICKO
Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování
Netsimple Conspiracy s.r.o.